Stomatolog MDDr. Tvrdá Lenka

Stomatolog MDDr. Tvrdá Lenka pracuje v zdravotnickém zařízení MUDr. Tvrdá Lenka v obci Bruntál. Člen České stomatologické komory od 13. srpna 2010.

Dosažené vysokoškolské vzdělání: LF UP Olomouc, ČR.

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle lékaři, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

MUDr. Tvrdá Lenka
Revoluční 1712/20
Bruntál
792 01
tel. 554715436

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi. Praktický zubní lékař také zhotoví rentgenové snímky a provede vytržení zubů (extrakce) a ošetření defektů chrupu po ztrátách různými typy náhrad. Pokud se setká s problémem, který již přesahuje jeho odbornost nebo na který není jeho ordinace vybavena, odesílá pacienta na specializované pracoviště. Praktického zubního lékaře by měl pacient pravidelně navštěvovat „i když ho nic nebolí“.

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka anonym. Okomentoval/a 18. září 2019.
Neprihlásený užívateľ
my jsme s dětmi spokojeni,chodili jsme k více lékařům a tady jsme opravdu spokojeni. paní doktorka opravdu posílá do rýmařova, jak jsem se zde dočetla,taky tam jezdíme, ale na rovnátka, což paní asi nepochopila. mam tři deti a nestalo se mi, aby nechtěla cokoliv spravit. a ted má také super sestru, kterou si děti oblíbily. za nás jednička.
Uživatel/ka Lucie a marek. Okomentoval/a 31. října 2018.
Neprihlásený užívateľ
Naprostá spokojenost,není,co dodat,rádi chodíme
Uživatel/ka Eva. Okomentoval/a 17. srpna 2016.
Neprihlásený užívateľ
Velmi kladně hodnotím práci paní doktorky Lenky Tvrdé,je pečlivá,lidská a naprosto ochotná.Odborný přístup a skvěle vybavená ordinace začíná být dnes už téměř samozřejmostí,ale já mám ještě v živé paměti-jak to u stomatologů fungovalo za minulého režimu a nevzpomínám ráda...Paní doktorka je maximálně ochotná,řekla bych až nad rámec svých povinností.O tom ostatně svědčí i to,že svou mateřskou dovolenou zkrátila na minimum a pacienty tak nenechala v problémech.V předchozím hodnocení vidím výhrady k sestře-to musím negovat,sestra je také profesionál na svém místě!Není pravda,že má jen objednávat pacienty a podávat nástroje.Sestra řídí chod celé ordinace,na to už přece paní doktorka nemůže mít čas!A tento tým je výborně sehraný,sestra je příjemná,každou chvilku kontroluje stav pacientů v čekárně,vše operativně řídí.Měli bychom být rádi,že v Bruntále máme takovou lékařku!A kapacita pacientů se nedá "nafouknout"-to by si měl také každý uvědomit.
Uživatel/ka Nikča a její mamka. Okomentoval/a 16. srpna 2016.
Neprihlásený užívateľ
Děkujeme paní doktorce Tvrdé a její sestřičce, za profesionální a lidský přístup, milé chování a stálý úsměv na tváři. S tímto přístupem se těšíme na každou návštěvu u ní. I přes to, že je paní doktorka n mateřské dovolené, je ochotna své pacienty dále léčit.
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 10. srpna 2016.
Neprihlásený užívateľ
Pani doktorka ma velmi lidsky pristup a i kdyz je to zubni ordinace, na navstevu se tesim a jdu tam beze strachu. Ma prehled o mych problemech. Velmi se mi libi jeji styl prace a snaha nemocny zub opravdu zachranit a lecit. I sestricka je velice prijemna a se smyslem pro humor, coz se na takovych mistech docela hodi. Naucila jsem se, jak se spravne starat o zuby a jsem pani doktorce velmi vdecna, za veskerou peci, kterou mi venovala. Velke diky, ze pacientum ani na materske dovolene nezavrela dvere pred nosem!
Uživatel/ka Mirka. Okomentoval/a 15. června 2016.
Neprihlásený užívateľ
Uplne maximalni nespokojenost!Dukud nemela pani doktorka dite,byla pro odstraneni detskych kazu aby se nedostali na dalsi zuby...ted? Nahlasi sestre na kterem zubu je kaz se slovy,ze ji neprijde dulezite to spravovat dokud to malou nebude bolet! A to jsme se sli objednat a vzala nas aby se s nama nemusela zdrzovat priste jen tak v cukuletu..no za 2 minuty jsme byli i vysetrene a byl nam.doporucen lekar v Rymarove...vic jsme nestihly protoze nas sestra vyhodila se slovy ze jsme tam navic pokud jsem si nevsimla.Sestra ji ma objednavat lidi a podavat veci,ne se chovat jako by ordinace patrila ji... no pujdem jinam at uvolnime misto.
Uživatel/ka Staňula. Okomentoval/a 12. května 2016.
Neprihlásený užívateľ
Dobrý den. Velice pozitivně a pěkně musím hodnotit profesionální přístup jak paní doktorky Lenky Tvrdé, tak i přístup její sestřičky. Jsou velice lidské, usměvavé, empatické, žádný problém s objednáním ani s čekáním v čekárně jsem neměla. I přes mateřskou dovolenou paní doktorka vše pěkně zvládá. Přes nedostatek lékařů jsem velice potěšena, že vůbec nás paní doktorka vzala. A klobouk dolů, že ordinuje, když má malé dítko. Oceňuji to. Přeji pěkný den všem. P.S. děvčata jste úžasné a i já i moje dcera k Vám chodíme rády.
Uživatel/ka Marketa. Okomentoval/a 8. března 2016.
Neprihlásený užívateľ
Katastrofa,rok měla pí.zubařka zavřeno.Chápu, dítě je přednější ale už dříve jsem v čekárně čekala i dvě hodiny s domluveným termínem. Sestra nepříjemná a ještě teď mě nedokáže objednat. I do telefonu mi řekla, že pokud dcera nebere tabletky od bolesti, tak není akutní případ a nevezmou nás. Doporučení pro doktorku: Pokud nezvládáte 3000 pacientů tak si je nenabírejte.
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 27. února 2015.
Neprihlásený užívateľ
- Stomatolog MDDr. Tvrdá Lenka se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší.
- Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně.
- Stomatolog má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.
Uživatel/ka Hanka. Okomentoval/a 12. září 2013.
Neprihlásený užívateľ
Paní doktorka je výborná, lidská a neuvěřitelně šikovná. I když bych byla radši, kdybych zubaře vůbec nepotřebovala, tak tato paní doktorka mi dokáže při každé návštěvě pomoct a zvednout náladu. Je to skvělý člověk i lékař!

Pochval a okomentuj stomatologa

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

  • Jak se ti zdravotnický pracovník věnuje?
  • Musíš u zdravotnického pracovníka čekat v čekárni? Nebo je možné se předem objednat na konkrétní čas?
  • Je zdravotnický pracovník aktivní a nabízi ti preventivní vyšetření, na které máš nárok?
  • Má zdravotnický pracovník přehled o tvých zdravotních problémech z minulosti? Zná zdravotnické nálezy od jiných lékařů?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Další stomatologové z obce Bruntál

Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

15. října 2019
Jagoš František
Karel Mengele Čti více...

Karel

15. října 2019
Jagoš František
Pavel Důrazně nedoporučuji!! To není doktor, ale řezník. Dokážu si ho dost dobře představit, jak v mundůru SS operuje v koncentračním táboře. Nulová empatie, neúcta, necitlivost, neochota Čti více...

Pavel

14. října 2019
Stojanov Vlatko
Luboš Líbí se mi, že je možno se objednat na konkrétní čas a v té době jsem také perfektně ošetřen poté, co vyslyší mé případné zdravotní problémy a navrhne řešení. Komunikativní, slušný a ochotný typ... Čti více...

Luboš

12. října 2019
Hrabovský Vladimír
tajné V telefonu je protivný jak prdel !!!! Čti více...

tajné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace