Stomatolog MDDr. Koblasa Milan

Stomatolog MDDr. Koblasa Milan pracuje v zdravotnickém zařízení MUDr. Pekárek Marcel v obci Pardubice - Studánka. Člen České stomatologické komory od 9. července 2010.

Dosažené vysokoškolské vzdělání: LF UK Hradec Králové, ČR.

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle lékaři, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

MUDr. Pekárek Marcel
Lidmily Malé 656
Pardubice - Studánka
530 12
tel. 466263143
734332756

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi. Praktický zubní lékař také zhotoví rentgenové snímky a provede vytržení zubů (extrakce) a ošetření defektů chrupu po ztrátách různými typy náhrad. Pokud se setká s problémem, který již přesahuje jeho odbornost nebo na který není jeho ordinace vybavena, odesílá pacienta na specializované pracoviště. Praktického zubního lékaře by měl pacient pravidelně navštěvovat „i když ho nic nebolí“.

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 13. dubna 2021.
Neprihlásený užívateľ
- Stomatolog MDDr. Koblasa Milan se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší.
- Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně.
- Stomatolog má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.
Uživatel/ka Lucie Sejkorová. Okomentoval/a 9. listopadu 2020.
Neprihlásený užívateľ
Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Všechno vždy provedeno rychle, bezbolestně, pečlivě. Aroganci jsem u pana doktora nikdy nezažila. Nemohu si stěžovat, ráda se vracím a hlavně už nemám strach ze zubaře, jako dříve.
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 5. září 2020.
Neprihlásený užívateľ
- Stomatolog MDDr. Koblasa Milan se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší.
- Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně.
- Stomatolog má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 31. srpna 2020.
Neprihlásený užívateľ
Velice arogantní pan doktor Koblasa to co on předvádí už jsem dlouho nezažil a člověk se vyloženě cítí ponížen. Nedoporučuji takového lékaře.
Uživatel/ka Lenka. Okomentoval/a 12. srpna 2020.
Neprihlásený užívateľ
Arogantní chování, jaké má stomatolog MDDr. Koblasa Milan, nemá obdoby. Nejdříve zkritizuje práci předešlého kolegy, který se o zuby staral. Vysvětlí, že vše je potřeba opravit za nemalé peníze a ještě si stýská, co ho stála ordinace a vše okolo. O tom mluví často a rád. To snad nemám zapotřebí poslouchat. Vše sice vysvětlí i s finanční částkou, ale pokud se člověk nad financemi podiví, začne být opět arogantní. Když v koronavirové době řekne, že je jeho dobrá vůle, že zub vyvrtá a spraví, protože by ho mohl klidně rovnou vytrhnout, je přinejmenším zarážející. Od čeho je pak zubař?
K tomuto lékaři již nikdy více !!!
Uživatel/ka lety. Okomentoval/a 30. července 2019.
Neprihlásený užívateľ
Bohužel Dr.Koblasu nemohu již doporučit.Byla jsem u něj mnoho let a zpočátku byl moc příjemný, komunikativní a jako lékař určitě nic nezanedbal. Chodila jsem k němu poslední léta i s dětmi, nikdy nebyl problém. Poslední dobou ale začal být nepříjemný, jelikož jsem chodila téměř 9 let pouze na prevenci, nutil mě neustále (i když mám zuby zdravé) na různé rentgeny, každého půl roku pomalu buď malý nebo velký, taktéž poslední dobou nutil i moje malé děti, což jsem se snažila zamezit tím, že jsem mu sdělila, že nechci chodit tak často na rentgen, když nemám žádné potíže a u dětí jsem to povolila jen 1x či 2x. Asi z nás nic neměl a tak začal být víc a víc nepříjemný. Bohužel to došlo tak daleko, že jsme byli nuceni od něj odejít poté co na poslední návštěvě nebyl schopný vysvětlit předem 9letému synovi, že se mu chystá odstranit zubní kámen, ten se následně šprajcl, což mělo řetězící účinek na mojí mladší dceru. Když jsem se mu snažila vysvětlit, že syn potřebuje předem vědět co přesně mu v té puse bude dělat, že jinak nemá důvěru, řekl mi arogantně, že to není jeho práce, že zpracovat syna si mám sama, následně se otočil k monitoru a něco tam psal čekající na to, až syna po dobrém či po zlém přesvědčím! Syn i dcera jsou hodně citliví na atmosféru, samozřejmě jsem je přinutit nedokázala v tomto dusnu, pan doktor mě tedy upozornil, že jsem zodpovědná za to, aby děti navštěvovali zubaře a že budou spolupracovat, že vynervovaní jsou beztak jen ze mě a že tedy co s tím jako budu dělat. Dcera v té době už propukla v pláč, syn měl na krajíčku. Poté mi nezbylo nic jiného než mu sdělit, že pochybuji, že moje děti ještě někdy přinutím k němu přijít a že si tedy budeme hledat nového snad laskavějšího a chápavějšího zubaře. Perličkou k tomu všemu je nepříjemná, arogantní, a navíc neschopná recepční, která nedokáže poněkolikáté ani objednat 3 lidi zároveň. vydává své chyby za chyby pacientů a stěžuje se na ně u lékaře, který následně ještě pacienta za to potrestá!! Už nikdy více!!
Uživatel/ka Lenka Matěchová. Okomentoval/a 19. listopadu 2018.
Neprihlásený užívateľ
Dobrý den,
pana doktora Koblasu mohu jen chváli.
Ovšem přístup paní na recepci je katastrofální. Chtěla jsem syna a sebe objednat na prevenci. Paní je velmi nepříjemná a arogantní. Při dotazu na její jméno mi praštila telefonem. Opravdu jsem se s takovým přístupem ještě nesetkala.

Uživatel/ka Zdeněk Svoboda. Okomentoval/a 27. února 2017.
Neprihlásený užívateľ
S panem doktorem Koblasou jsem velmi spokojen. U předchozího stomatologa jsem málem přišel o zuby a on mi je zachránil. Jsem už dost starý a lepšího stomatologa jsem nezažil. Doporučil jsem ho několika kamarádům a známým a všichni jsou spokojeni. Nedokážu si u něho představit to, co se objevuje v negativních hodnoceních.
Uživatel/ka Petra. Okomentoval/a 20. února 2017.
Neprihlásený užívateľ
MUDR. Pekarek?.... nelze komentovat katastrofalni pristup. Jemu je bohužel titul a letité zkušenosti s jeho povahou k ničemu.
OPROTI TOMU..
MDDr.Koblasa je nejlepsi zubni lekar ktereho jsem po mnoha predchozich poznala!!!Max. profes.pece,vyborna komunikace,bolest vubec nepripada v jeho rukou v uvahu.
Vždy mi pred ukonem i behem nej vse vysvetli,naprosto bezbolestně a pomalu vse umrtví,esteticka prace perfektni.Velmi pozitivni atmosfera,peclivost a trpělivost.
Za me nejlepší zubař kterého jsem kdy měla!!!DOPORUCUJI!!
Ordinace Mddr.Koblasa spadá pod MUDr Pekárek
Uživatel/ka david Šteffel. Okomentoval/a 18. května 2016.
Neprihlásený užívateľ
MUDr. Koblasa je vůbec první stomatolog, který trpělivě a slušně vysvětlí, co se bude dělat, jak se to bude dělat a navíc: naprosto jemně a bezbolestně.
Děkuji za perfektní práci a nenechte se otrávit negativními komentáři :)
Uživatel/ka laděnka. Okomentoval/a 16. května 2016.
Neprihlásený užívateľ
...tak to teda nevím....
Uživatel/ka petrcech. Okomentoval/a 26. dubna 2016.
Neprihlásený užívateľ
já bych řekl že to docela jde.
Uživatel/ka petra. Okomentoval/a 8. února 2016.
Neprihlásený užívateľ
arogance, arogance, arogance
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 20. října 2015.
Neprihlásený užívateľ
Hrůza
Uživatel/ka Michal Kutálek. Okomentoval/a 10. června 2015.
Neprihlásený užívateľ
Tento pán se dá vystihnout jedním slovem. IDIOT.
Uživatel/ka Hanka. Okomentoval/a 9. ledna 2015.
Neprihlásený užívateľ
MDDr Milan Koblasa je nejlepší zubní lékař, kterého jsem navštívila. Velmi příjemný, vždy vysvětlí co a jak. při zákrocích velmi jemný. Chválí ho i moje děti a ostatní rodina. Chodíme k němu od začátku jeho působení a nedáme na něho dopustit! Doporučuji všem, kdo chce kvalitní péči a lidský přístup.
Uživatel/ka Jitka S.. Okomentoval/a 12. října 2014.
Neprihlásený užívateľ
- Stomatolog MDDr. Koblasa Milan se ke mně choval vždy příjemně,je velmi slušný, zákrok u něj je velmi šetrný. Jeho solidnost se projevila ve chvíli, kdy jsem byli domluveni na zubních náhradách v hodnotě cca 14 000 a když začal pracovat, usoudil, že jsou náhrady zbytečné a zuby mi"zachránil. Ušetřil mi tím více než 10000. myslím, že patří k těm slušným a solidním lékařům, kteří opravdu myslí na dobro pacienta a ne na svoji kapsu.
- objednané časy dodržuje, pokud se zpozdí ( byť jen o několik minut) vždy se omluví
Uživatel/ka Míša. Okomentoval/a 8. září 2014.
Neprihlásený užívateľ
Stomatolog MDDr. Koblasa Milan mě při první návštěvě velice překvapil - milý, sympatický chlap, se kterým jsem si krásně popovídala. Slíbili jsme si dalších asi pět návštěv, protože jsem měla zuby po těhotenství v katastrofálním stavu, a já se na všechny těšila. Po cca roce už ale tak příjemný nebyl, dokonce mému tatínkovi, který k němu také chodí, řekl, že ho povolání zubaře nebaví. Ale celkově ho hodnotím pozitivně, třeba měl jenom špatné období..rozhodně je to nejlepší stomatolog, kterého jsem zažila.
Uživatel/ka Michaela. Okomentoval/a 27. března 2014.
Neprihlásený užívateľ
Lepšího lékaře jsem nepotkala!doporučuji!
Uživatel/ka K. Okomentoval/a 10. března 2014.
Neprihlásený užívateľ
Nevim, nevim... Popisujete arogantni chovani, ale ja se s nicim podobnym nikdy nesetkala. Jeho jednani je zcela na urovni. Pan doktor je velmi sympaticky, vse vysvetli a probere s pacientem driv nez zacne svevolne neco menit.
Casove mi vzdy vyhovel, cokoliv se delo vse vysvetlil a poradil. Zbavil me fobii ze zubaru a je to jediny doktor ke kteremu se skutecne tesim.
Kazdy mame sve dny ale co zde popisujete mi absolutne nesedi. Priste si mozna zkontrolujte jmenovku na dverich a pokud bude sedet tak se omlouvam ale za svym nazorem si stojim! Dostalo se mi vetsi pece nez jsem ocekavala... Misto zbytecnych reci a neprijemnych rozhovoru jen poradi pokud je neco spatne a nemate z nej pocit, ze vam psychicky ublizuje jako vetsina ostatnich. Veci dokaze podat lidsky s pratelskym usmevem, kterym si ziskal mou duveru! Je to jeden z mala zubaru na urovni!
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 10. prosince 2012.
Neprihlásený užívateľ
Zkuste navštívit MUDr. Jana Holana, psychiatra a sexuologa, ten Vás svým arogantním chováním přivede do takového stavu, že již nebude chtít nikdy vidět žádného doktora. S tímto doktorem mám velmi špatné zkušenosti, jeho chování hraničí z trestným činem. Mimochodem k vůli jeho chování teď musíme mi všichni daňoví poplatníci platit odškodné jistému Lukáši Burešovi.
Uživatel/ka Eva. Okomentoval/a 10. prosince 2012.
Neprihlásený užívateľ
Dr. Koblasa se ke mně zachoval velice arogantně a uvedl mě do takového psychického stavu, že jsem si našla jiného stomatologa, se kterým jsem velice spokojená. Problém byl v tom, že mi byla vyrobena zubní náhrada, za kterou jsem zaplatila 5000,- Kč a která nevadržela ani 5 měsíců. Poté, co jsem si dovolila takovou práci reklamovat, jsem byla potrestána tím, že jsem odešla bez zubů i náhrady s tím, že výsledek reklamace bude až po Vánocích a já si to v podstatě zasloužím, když si dovolím projevit nespokojenost s jeho péčí. Jen tak pro zajímavost - jiný stomatolog, ke kterém jsem přešla, mi tutéž náhradu vyrobí (resp. jeho laboratoř) za 350,- Kč.
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 23. února 2012.
Neprihlásený užívateľ
- Stomatolog MDDr. Koblasa Milan se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší.
- Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně.
- Stomatolog má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.
-je trpělivý a chápavý, lidský přístup
- bezbolestný zákork

Pochval a okomentuj stomatologa

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

  • Jak se ti zdravotnický pracovník věnuje?
  • Musíš u zdravotnického pracovníka čekat v čekárni? Nebo je možné se předem objednat na konkrétní čas?
  • Je zdravotnický pracovník aktivní a nabízi ti preventivní vyšetření, na které máš nárok?
  • Má zdravotnický pracovník přehled o tvých zdravotních problémech z minulosti? Zná zdravotnické nálezy od jiných lékařů?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Další stomatologové z obce Pardubice - Studánka

Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

17. května 2021
Vlček Zbyněk
Majda Lékař MUDr. Zbyněk Vlček je úžasný, rychlý, vše vysvětlí. Jeho osobitý přístup mi naprosto vyhovuje. Ve svém oboru jednička. Čti více...

Majda

14. května 2021
Dia Mamadou
Věroslava  Konečná - Lékař MUDr. Mamadou Dia se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší. - Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně. - Lékař má velice dobrý přehled o mých... Čti více...

Věroslava Konečná

14. května 2021
Simkovič Zdeněk
Anonym Pan MUDr. Simkovič mne včera velmi zklamal. Nejdříve mne celkem násilně, bez varování, otoskopií prohlédl ucho, jenom řekl že to je zánět a poslal mne pryč. Na dotaz, jestli by mi napsal neschopenku,... Čti více...

Anonym

12. května 2021
Voženílek Pavel
Anonym MUDr. Pavel Voženílek který dělá takzvaného posudkové lékaře na OSSZ Plzeň perfektně zapadá do téhle doby. Je mi z něj na blití stejně jako z ní!!! Čti více...

Anonym

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace