Stomatolog MUDr. Hulík Jan

Stomatolog MUDr. Hulík Jan pracuje v zdravotnickém zařízení MUDr. Hulík Jan. Člen České stomatologické komory od 1. února 2006.

Dosažené vysokoškolské vzdělání: Fakulta zubního lékařství Tübingen.

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle lékaři, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

MUDr. Hulík Jan
Lenora 88
384 42

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi. Praktický zubní lékař také zhotoví rentgenové snímky a provede vytržení zubů (extrakce) a ošetření defektů chrupu po ztrátách různými typy náhrad. Pokud se setká s problémem, který již přesahuje jeho odbornost nebo na který není jeho ordinace vybavena, odesílá pacienta na specializované pracoviště. Praktického zubního lékaře by měl pacient pravidelně navštěvovat „i když ho nic nebolí“.

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka Viktorie Carvová. Okomentoval/a 30. března 2023.
Neprihlásený užívateľ
Nedala bych ani jednu hvězdičku
Pan doktor absolutně příšerný
Když jsem u pana doktora byla bylo mi řečeno že mám 7 kazů a že mě čekají dvě výplně za 3500
Řekla jsem si že přejdu jinam když jsem viděla jak se k práci staví. U naší skvělé zubní lékařky mi bylo řečeno že nemám ani jediný kaz a že mám zdravé zuby .
Dávejte si bacha 😠😠😠😠😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Přístup no hrůza
Pokud můžete běžte pryč
Uživatel/ka Viktorie Carvová. Okomentoval/a 30. března 2023.
Neprihlásený užívateľ
Nedala bych ani jednu hvězdičku
Pan doktor absolutně příšerný
Když jsem u pana doktora byla bylo mi řečeno že mám 7 kazů a že mě čekají dvě výplně za 3500
Řekla jsem si že přejdu jinam když jsem viděla jak se k práci staví. U naší skvělé zubní lékařky mi bylo řečeno že nemám ani jediný kaz a že mám zdravé zuby .
Dávejte si bacha 😠😠😠😠😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Přístup no hrůza
Pokud můžete běžte pryč
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 16. července 2022.
Neprihlásený užívateľ
Hrůza hrůzoucí.Od té doby co od něj odešla ta sympatická sestřička,která to uměla s dětmi tam už nejdu. Kdyby tam tenkrat nebyla tak by mi dote neošetřil hraje si na dokonaleho ale opak je pravdou. Vždy když ksme přišli tak daval sestřičce tolik úkolů že chudák nevěděla co dřív .Ani se nedivím že utekla.Snad se má dobře a kdyby jste někdo věděl kde ji najdeme napište .
Uživatel/ka Liduska. Okomentoval/a 7. července 2022.
Neprihlásený užívateľ
Totální průšvih, jak se někdo takový může vydávat za zubaře, ordinace nevybavená, záznamy o pacientech vypisoval ručně, ceník též katastrofa, a ještě ho nedodržuje... Prostě tohle by se nemělo vůbec v ČR nechat podnikat... Akorát poškodí pacienty..
Uživatel/ka Pavla. Okomentoval/a 8. května 2022.
Neprihlásený užívateľ
K panu doktorovi chodíme celá rodina a jsme moc spokojeni,ceny víc než přijatelné, skvělý přístup i k dětem, ochota, milé a vstřícné jednání.Pan doktor je jemný a zákroky provádí bezbolestně.Jen tak dál.Děkujeme
Uživatel/ka Veronika. Okomentoval/a 28. dubna 2022.
Neprihlásený užívateľ
Vřele doporučuji. Jsem velmi spokojená, oproti mému bývalému zubaři chce zuby doopravdy opravit. Dá se domluvit na termínu a není ani dlouhá čekací doba. A pracuje za přijatelné ceny. Nechápu lidi co nejsou spokojení.
Uživatel/ka Dobeš. Okomentoval/a 13. dubna 2022.
Neprihlásený užívateľ
Za mě veliká spokojenost. A kdo píše o smradu a špatné hygieně, by se měl jít léčit! Služby na jedničku poznal věci i které moje předešlá zubařka nepoznala. Pracuje jemně a bezbolestně, za rozumnou cenu.
Uživatel/ka Maruška. Okomentoval/a 8. dubna 2022.
Neprihlásený užívateľ
Byla jsem u něj jednou v Českých Budějovicích a naposled! Hygiena na bodu mrazu. Smrad a špína. Nepozná kaz ani korunku. Byla tam paní, které dluží peníze, když mu to říkala, tak utekl pryč z ordinace. Rozhodně nedoporučuji!
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 7. února 2022.
Neprihlásený užívateľ
Podle identifikačního čísla stejná osoba jako v Mikulově a teď České Budějovice poliklinika Vltava Nedoporučuji
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 7. února 2022.
Neprihlásený užívateľ
Prakticky žádná higiena. Prostě prase. A ještě arogantní. Ostuda Zubařu. Nedoporučuje se
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 7. února 2022.
Neprihlásený užívateľ
- Stomatolog MUDr. Hulík Jan se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší.
- Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně.
- Stomatolog má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.

Pochval a okomentuj stomatologa

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

 • Jak se ti zdravotnický pracovník věnuje?
 • Musíš u zdravotnického pracovníka čekat v čekárni? Nebo je možné se předem objednat na konkrétní čas?
 • Je zdravotnický pracovník aktivní a nabízi ti preventivní vyšetření, na které máš nárok?
 • Má zdravotnický pracovník přehled o tvých zdravotních problémech z minulosti? Zná zdravotnické nálezy od jiných lékařů?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Další stomatologové z obce

 • MUDr. Zikmundová Ladislava, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Ziadehová Jitka, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zemková Ludmila, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zemene Karel, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zemek František, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MDDr. Zemanová Stanislava, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zemanová Hana, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • Doc. MUDr. Zemanová Eva, CSc., stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zemánková Mária, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zdražilová Jiřina, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zdeňková Anna, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zavadilová Danuše, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zavadil Vít, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zavacká Iveta, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zatloukalová Alena, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zatloukal Zdeněk, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zámečníková Terezie, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Zámečník Bohumír, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Záležáková Věra, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
 • MUDr. Záleská Věra, stomatologie, Člen pravděpodobně neprovozuje povolání zubního lékaře (např. nepracující důchodce).
Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

31. května 2023
Broulová Jarmila
Anonym Paní doktorka je profesionálem a odborníkem ve své oblasti. Docházím do její ordinace již 30 let a je až obdivuhodné, jak si vše pamatuje. MUDr.Broulovou mohu vřele doporučit. Čti více...

Anonym

31. května 2023
Hloušková Ivana
Kamila Velice příjemná a ochotná paní doktorka. Čti více...

Kamila

31. května 2023
Fencl Boris
Adinka - Stomatolog MUDr. Fencl Boris je výborný lékař s letitou prací, podle me je velice empaticky a nikdy nedela ani mi nevnucuje co nechci (napr i kdyz me zub jeste neboli nenuti me ho extrahovat)... Čti více...

Adinka

30. května 2023
Vašková Eva
Olga Jasenovská Paní MUDr.Eva Vašková je velmi příjemná, ochotná a zkušená neuroložka, která se mi trpělivě věnovala a udělala veškerá potřebná vyšetření a rozhodnutí ke zlepšení mého zdravotního stavu a urputných... Čti více...

Olga Jasenovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace