Lékař MUDr. Karel Wiesner, CSc.

Lékař MUDr. Karel Wiesner, CSc. pracuje v zdravotnickém zařízení .

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle lékaři, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

Člen České lékařské komory: MUDr. Karel Wiesner, CSc.

Evidenční číslo: 1114197147

Odbornost: chirurgie, cévní chirurgie

Licence:

  • chirurgie, cévní chirurgie

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka Slušný člověk. Okomentoval/a 12. září 2019.
Neprihlásený užívateľ
Nezbývá mi, než se přidat ke všem názorům pode mnou. Tento lékař si vůbec nepročetl mou dodanou zdravotní dokumentaci a svoje soudy vynáší na základě svých nesmyslných domněnek a naprosto ignoruje fakta. Navíc usoudil, že moje osobní přítomnost nebyla při projednávání nutná!! Naprostá katastrofa!!
Uživatel/ka dělník Jarda. Okomentoval/a 16. července 2019.
Neprihlásený užívateľ
Lékař Mudr. Karel Wiesner CSc. jako posudkový lékař děs a hrůza. Arogantní,povýšený nezajímá ho zdravotní stav posuzovaného pacienta. Na diagnózu nebere ohled,a na bolesti a problémy pacienta nereaguje. Než takového povídkového tak raději nikoho.Hrozná zkušenost!!!
Uživatel/ka ereska. Okomentoval/a 3. dubna 2019.
Neprihlásený užívateľ
- Lékař MUDr. Karel Wiesner, CSc. zřejmě není člověkem, který by měl tuto práci vykonávat. Je neskutečně arogantní, nepříjemný, zaujatý, nepozorný, vlastně by k němu ani pacient nemusel chodit, stejně má papíry předpřipravené a jakoukoli argumentaci zlehčuje či zcela ignoruje. Ze zpráv jiných lékařů si vybere pouze co se mu hodí a zbytek nebere v úvahu. Moc bych si přál, aby boží mlýny či karma fungovaly a jemu se jednou dostalo stejného zacházení.
Uživatel/ka Petra Vašková. Okomentoval/a 30. března 2019.
Neprihlásený užívateľ

MUDr. Karel Wiesner, CSc. si evidentně důkladně nenastudoval doložené zprávy, přestože na to měl dostatek času. Zdravotní stav zhodnotil nedbale a v posudku uváděl nepravdivé závěry. Ve zprávě jsem mu musela ukazovat konkrétní věci, které jsem podle něj nedoložila. S jeho prací jsem velmi nespokojena. Když ho to nebaví, ať to nedělá!
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 15. března 2019.
Neprihlásený užívateľ
Dejte mi na něj kontakt!!!
Uživatel/ka Karel Suchánek. Okomentoval/a 22. dubna 2018.
Neprihlásený užívateľ
Připojuji se k hodnotícím. Chování MUDr.Wiesnera je velmi arogantní až neskutečné. K posuzujícím se chová jako k povlu. Tento lékař by tuto neměl vykonávat.
Uživatel/ka Vladimír. Okomentoval/a 6. prosince 2017.
Neprihlásený užívateľ
Tak i já se přidám s komentářem na tohoto lékaře. Nejen, že je to neskutečně arogantní a sebestředný člověk, ale jako posudkový lékař opravdu pracuje velice lajdácky a bezohledně. Neprostuduje si řádně veškerou dostupnou dokumentaci a své posudky si velice pečlivě vycucá z prstu. Takový člověk by vůbec neměl pracovat jako posudkový lékař. Je to ostuda, jak se chová k postiženým lidem, a moc bych mu přál, aby na něho taky došlo.
Uživatel/ka Pavel Král. Okomentoval/a 19. září 2017.
Neprihlásený užívateľ
Musím souhlasit se všemi co níže doktora Wiesnera popisovali. Takhle se lékař nechová. Měl by posuzovat spíše někde v JZD a ne odepisovat lidi takto arogantním způsobem. Jako předešlý pacienti, tak i u mne měl vše připravené a celý proces trval 5 min. Tohoto lékaře bych okamžitě z funkce sesadil.
Uživatel/ka Eva Parobková. Okomentoval/a 7. června 2017.
Neprihlásený užívateľ
Po včerejší návštěvě 6.6.2017 u tohoto lékaře , který má připravený papíry dopředu , přidávám svůj komentář . Sekretářka mi sdělila , že se nemůže dovolat ošetřujícímu lékaři ohledně zpráv , přitom všechny zprávy jsem mu osobně předala. Na zprávy se vůbec nepodíval , nezajímalo ho to. Sdělil mi , že po roční nemocenské mohu nastoupit do práce , ani se neobtěžoval s nějakou prohlídkou . Byl překvapen ,že pojedu do lázní . Mám po 4 operacích . Jeho chování je arogantní , přijde mi , že všichni , kdo k němu chodí, tak ho obtěžují. Měl by se zamyslet nad svým chováním a výroky , pro představu : " já jsem pracoval podstatně víc než Vy všichni , co sem chodíte! , považuji to za urážku všech pacientu.
Uživatel/ka Jirka. Okomentoval/a 9. srpna 2016.
Neprihlásený užívateľ
Po dnešní návštěvě u posudkového lékaře mi nenapadá jiný názor než "byla to fraška"papíry má připravené dopředu,komunikace mezi mnou a jím na bodu mrazu. Dovolí si i pochybovat o diagnoze určené lékařskými zprávami lékařů a při argumentaci delších trvání zdravotních problémů Vás pošle opět marodit, přitom nemá zřejmě ani řádně pročtené všechny zprávy. Znepříjemňuje život lidem, kteří už to mají i bez něj dost těžké a to je hyenismus. Měl by se stydět si za to brát ještě výplatu.
Uživatel/ka Michaela. Okomentoval/a 23. března 2015.
Neprihlásený užívateľ
Jako posudkový lékař se chová jako hyena, papíry má připravené dopředu, dříve, než nemocného zhlédne. Dovolí si i pochybovat o diagnoze určené lékařem FN, přitom nemá zřejmě ani řádně pročtené všechny zprávy. Znepříjemňuje život lidem, kteří už to mají i bez něj dost těžké a to je hyenismus. Měl by se stydět si za to brát ještě výplatu.
Uživatel/ka ota.patt. Okomentoval/a 2. ledna 2014.
Neprihlásený užívateľ
zcela souhlasim s panem Pokošem
Uživatel/ka Vojtech Pokos. Okomentoval/a 5. března 2013.
Neprihlásený užívateľ

- Lékař MUDr. Karel Wiesner, CSc.Je mozna dobry doktor,ale jako posuzujici lekar pro udeleni invalidniho duchodu se chova k lidem nehoraznym zpusobem.Kdyby to bylo mozne tak bych mu sveril svou zenu na nejakou dobu do pece a pak by mohl tvrdit, ze se jeji stav s RS zlepsil.Jsem presvedcen o tom ze to urcite neni z jeho vlastni iniciativy,
ze to jsou tlaky ze zhora co jineho se cekat od nasi vlady.Dokud netahnete svoji hlavu za sebou tak se budou na vas snazit setrit to co oni sami rozkradli.

Pochval a okomentuj lékaře

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

  • Jak se ti zdravotnický pracovník věnuje?
  • Musíš u zdravotnického pracovníka čekat v čekárni? Nebo je možné se předem objednat na konkrétní čas?
  • Je zdravotnický pracovník aktivní a nabízi ti preventivní vyšetření, na které máš nárok?
  • Má zdravotnický pracovník přehled o tvých zdravotních problémech z minulosti? Zná zdravotnické nálezy od jiných lékařů?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Další lékaři z obce

Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

13. prosince 2019
Dvořáková Alice
Donald Trump Make America great again! Čti více...

Donald Trump

9. prosince 2019
Dvořáková Martina
Zdena Maláčová Slavkov.nemohu sehnat telef.říslo, omlouvám se,ale zitra 10.12.z důvodu pohřbu nemohu přijít na vyšetření. osobně se přijdu dohodnout.děkuji za pochopení. Malaáčová Z. - Lékař MUDr. Martina Dvořáková se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší. - Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně. - Lékař má velice dobrý přehled o mých... Čti více...

Zdena Maláčová Slavkov.nemohu sehnat telef.říslo, omlouvám se,ale zitra 10.12.z důvodu pohřbu nemohu přijít na vyšetření. osobně se přijdu dohodnout.děkuji za pochopení. Malaáčová Z.

9. prosince 2019
Pietrucha Slavomír
Anonym - Lékař MUDr. Slavomír Pietrucha Pane Doktor celou tu dobu od mého Mládi jsem přemýšlel o rodině nejdřív se mě ukazovali lidé na počítači díky mému mozku i děti a Batolata tak jsem si myslel že jsem... Čti více...

Anonym

9. prosince 2019
Pietrucha Slavomír
Anonym - Lékař MUDr. Slavomír Pietrucha Pane Doktor celou tu dobu od mého Mládi jsem přemýšlel o rodině nejdřív se mě ukazovali lidé na počítači díky mému mozku i děti a Batolata tak jsem si myslel že jsem... Čti více...

Anonym

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace