Lékař MUDr. Danica Tvrdíková

Lékař MUDr. Danica Tvrdíková pracuje v zdravotnickém zařízení v obci Kutná Hora 1.

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle lékaři, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

Člen České lékařské komory: MUDr. Danica Tvrdíková

Evidenční číslo: 5130282160

Místo výkonu povolání: Kutná Hora 1

Odbornost: chirurgie

Licence:

  • chirurgie

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 29. července 2022.
Neprihlásený užívateľ
Naprosto příšerný chování, tohle jsem v životě nezažila. Tuhle paní “doktorku “ jsem bohužel navštívila už dvakrát, pokaždé absolutně stejný scénář. Otráveně se vás zeptá, co vám je, aniž byste větu dokončili, řekne vám, ze vám nic není, otočí se k vám zády a raději se věnuje počítači, než vám . Arogance, nechuť pomoc a hlavně, ať co nejdříve vypadnete. Absolutně nechápu to, ze takový člověk má pomahat lidem. Kdo muže, ať raději jede jinam, protože se pomoci stejně nedočkáte a ještě budete čelit arogantnímu chování a dozvíte se to, ze vám vůbec nic není. !
Uživatel/ka Katka. Okomentoval/a 1. července 2022.
Neprihlásený užívateľ
Naprosto otřesný zážitek a nikdy více tuto osobu, paní D. Tvrdíkovou, nechci potkat. Někoho tak arogantního, zlého, nepříjemného, neempatického, jen tak asi nepotkám. S šílenými bolestmi žlučníku a slinivky jsem se odplazila z ordinace s nepořízenou. Nezájem o člověka, jen si hleděla počítače, nenechala mě nic říct, vysvětlit co mi je, jen si mlela svou. Skálala do řeči. Tak jsem se ji zeptala, zda někam pospíchá nebo ji rušíme (přítel je mi svědkem) a jestli se alespoň může otočit a vyslechnout mě. Plácla se do stehen, otočila na židli směrem, kde jsem byla zhroucená " no tak povídejte!" Stejně mě hned přerušila a že mi stejně nepomůže, že ani nemají volná lůžka. Jsem Týden téměř bez jídla, opravdu mizerný stav, i pít mě bolí, chodím sotva, naprosto slabá a v bolestech. Nezájem. Po návštěvě kolínské pohotovosti týden před tím (seřvaná, co dělám tady, že patřím do Hory) se můj stav jen horšil a abych nebyla zase seřvaná, jela jsem TEDY do Hory! Že mám poškozenou slinivku (kterou mi poškodili l=kaři nevhodnou léčbou!)a je mi na umření nikoho opravdu nezajímá. Jak nemáte přímo zánět, jděte domů a pijte čaj. Na dotaz, zda už tedy nikdy nemám jíst??? "No asi ne!" mi řekla. Tekly mi slzy bolestí a hrůzou. Úplně v šoku. Takováto osoba má co dělat v nemocnici???? Nikdo s tím nic neudělá? Bude tam týrat lidi dál? Neplatíme si pojištění celý život? Nezasloužíme si slušné zacházení a nějakou úctu? Ta paní někde vytratila sdce. A to jsem ten příběh s ní ještě zkrátila. Bude mě zajímat vyjádření vedení kolínské nemocnice, pod kterou K.H. spadá, jelikož tohle se nesmí stávat.
Uživatel/ka JF. Okomentoval/a 14. června 2022.
Neprihlásený užívateľ
Velká ZKLAMÁNÍ. Po jejím zákroku, zašití tržné rány na čele, mám nechutnou jizvu. "Prase", kterému nepatří šití do rukou. Budu podávat stížnost na Lékařskou komoru ČR.
Uživatel/ka Andrea. Okomentoval/a 20. dubna 2022.
Neprihlásený užívateľ
Také velké zklamání a přístup,
tak jsem byla zaskočená, že jsem se nestačila ani rozkoukat, zaplatila 90 Kč a byla pryč z ordinace. Už nikdy více, raději budu trpět a čekat až bude ordinovat můj lékař, než tuto paní doktorku ještě někdy vidět.
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 20. února 2022.
Neprihlásený užívateľ
- Lékař MUDr. Danica Tvrdíková se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší.
- Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně.
- Lékař má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.
Uživatel/ka Nina. Okomentoval/a 20. února 2022.
Neprihlásený užívateľ
Dne 14.2.2022 mě poslala obvodní lékařka s bolestivým abcesem na chirurgii. Madam Tvrdíková se na můj problém zběžně podívala, zkritizovala obvodní lékařku, že mě na chirurgii vůbec poslala a sdělila mi,že žádný nález nemám a poslala mě domů. Dne 20.2. jsem vyhledala jiného lékaře, chirurga a ten mi diagnostikoval abces potní žlázy a tento chirurgicky řešil. Sdělil mi, že moje návštěva u něj byla opodstatněná.
Uživatel/ka Nada. Okomentoval/a 20. února 2022.
Neprihlásený užívateľ
Mudr. Danica Tvrdíková děs a hrůza, za mě zanedbaná lékařská péče. Dne 14.2.2022 mě poslala obvodní lékařka s bolestivým abcesem na chirurgii. Paní Tvrdíková se na můj problém zběžně podívala, zkritizovala obvodní lékařku, že mě na chirurgii vůbec poslala a sdělila mi,že žádný nález nemám a poslala mě domů. Dne 20.2. jsem vyhledala jiného lékaře, chirurga a ten mi diagnostikoval abces potní žlázy a tento chirurgicky řešil. Sdělil mi, že moje návštěva u něj byla opodstatněná. Za mě je paní Tvrdíková úplně na ho....Kdyby na chirurgii v Kutné Hoře nikdo nebyl, neztrácel by pacient zbytečně čas tím, že bude jen poslouchat jedovaté poznámky madam Tvrdíkove. K té už nikdy.
Uživatel/ka Václav. Okomentoval/a 31. ledna 2022.
Neprihlásený užívateľ
Jsem velmi NESPOKOJEN s jednáním MUDr.Danici Tvrdíkové. Dne 28.1.2022 mě v
nemocnici v K.Hoře velmi pečlivě a odborně ošetřil popáleniny hlavy a obličeje II. st. MUDr. Alberto Cortés. Dne 31.1. jsem byl na převazu.
Přítomná sestra začala opatrně NAMÁČET a odstraňovat přischlé obvazy (také i na mou prosbu). Ale MUDr.Danica Tvrdíková přiskočila a přes tiché protesty
sestřičky obvazy rázně strhala, čímž otevřela již hojící se rány. Dále nůžkami, i přes mé protesty, ostříhala vlasy dle mého názoru zcela zbytečně
i dost daleko od rány. S hloupou poznámkou, abych si našel kadeřníka, který
mi udělá jiný účes. Z ordinace jsem odcházel chováním MUDr. D. Tvrdíkové šokován a pobouřen.
Uživatel/ka Alena. Okomentoval/a 6. ledna 2020.
Neprihlásený užívateľ
Četla jsem si zde komentáře na paní doktorku. Bohužel to asi na ni sedí. Udivuje mě, že vedení nemocnice toto vůbec toleruje. Asi dělají, že je vše v pořádku. Neucta k lidem, povrchní jednání svědčí o jejím egu. Doufám, že boží mlýny melou. A co proto udělá vedení nemocnice?
Uživatel/ka Jitka. Okomentoval/a 19. července 2019.
Neprihlásený užívateľ
Teda větší arogantní kr*** jsem dlouho neviděla. Paní "doktorka" by asi měla jít pracovat jinam, když jí práce lékařky evidentně obtěžuje. Vyšetření nulové, dělá z lidí blbce. Lituji každého, kdo s ní musí přijít do styku. :(
Uživatel/ka peta. Okomentoval/a 2. listopadu 2017.
Neprihlásený užívateľ

Lékař MUDr. Danica Tvrdíková mi dnes osetrila 77mou dceru,dovezli ji že školní praxe,urizla si bříško prstu a dost to krvacelo,paní 'doktorka' chtěla šít,ale jelikož dcera brecela a cukala rukou,protože ji to samozřejmě bolelo,paní doktorka prohlásila,že hysterky tam neosetruje,prst zavázlala a poslala ji pryč,Ikdyz prst stále krvacel.Boze má štěstí,že jsem tam nebyla.Neumím si představit,že by tam někoho z mé rodiny dovezli např s akutním slepakem,tato doktorka dělá kutnoh.nemocnici jen ostudu a po této zkušenosti doufám,že na chirurgii k ní už nikdy nikdo muset nebude.Souhlasim plně s předchozími komentáři.
Uživatel/ka Mirka. Okomentoval/a 3. srpna 2017.
Neprihlásený užívateľ
V průběhu roku 2017 jsem byla já i další člen rodiny bohužel svědky naprosto nevídaného zacházení s pacientem ze strany této lékařky. Vždy stejný scénář: povýšené, arogantní vystupování, aniž by zranění viděla horečně sepisuje zprávu ( o čem, když vůbec netuší jak zranění vypadá???) urážky pacienta. Neprofesionální, bez zájmu o svou práci ...vlastně docela smutné.
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 5. října 2015.
Neprihlásený užívateľ
Naprosto neprofesioální doktorka! Hodinu čekání v čekárně a vyšetření asi na tak na 10 vteřin s tím, že: no joooo tak to zavážem! Ani se pořádně nepodívala co mi je. Tohle má být doktorka na chirurgii? Nikdy víc do Kutné Hory.
Uživatel/ka avada. Okomentoval/a 5. června 2014.
Neprihlásený užívateľ
Vůbec jsem nebyla spokojena s chováním této doktorky, přišla jsem s tím, že mě něco bolí a ona mě vůbec nevyšetřila, celou dobu otočená k počítači, jediné co mi řekla, bylo že můžu jít. Co to je za chování? Přišla jsem s tím, že mám nějaký problém a místo toho aby se zeptala, nebo mi pomohla jsem jí dala ZA NIC 30Kč. A když jsem si stěžovala, zbaběle utekla a nechala všechno na sestře. Musela jsem si SAMA vyžádat že chci rentgen a ještě jsem jí měla já říct jak mě má vyšetřit. Od toho je doktorka aby to věděla a ne že já jí budu říkat co má dělat. Pokud vím, lékaři by měli být vstřícní k pacientům a aspoň když s nimi mluví, měli by se na ně podívat, ale tohle je všechno jen ne doktorka. JSEM VELMI NESPOKOJENÁ!!!
Uživatel/ka Petra. Okomentoval/a 2. dubna 2013.
Neprihlásený užívateľ
Je vidět, že s paní doktorkou nemám špatné zkušenosti pouze já a moji známí - ty předchozí komentáře naprosto souhlasí, pacient hodinu čeká v čekárně, než paní doktorka probere nejnovější drby s kolegyněmi.. Je velmi arogantní, neprofesionální a měla by okamžitě odevzdat diplom, k téhle "odbornici" už nikdy víc!!!
Uživatel/ka Veronika. Okomentoval/a 28. listopadu 2012.
Neprihlásený užívateľ
Naprosto souhlasím s předchozím komentařem. Moje zkušenost s touto "paní doktorkou" je podobného rázu, tentoktrát tam měla svého syna osobně a bavila se s ním ve služební místnosti, aniž by byla v ordinaci. Po upozornění sestry ,že tu má pacienta, tak ji jedovatě řekla, že tu přeci nikdo neumírá. Rychle zkoukla RTG snímky (no ani si všechny nemohla za tu chvíli požádně prohlédnout, protože jsem to nestihla ani já)a napsala zprávu a zase zmizela. Doporučovala bych této paní doktorce, aby šla do soukromého sektoru ( se svým chováním by brzy neměla ani na vodu a chleba, protože by k ní nikdo nechodil) nebo ať jde dělat něco jiného. Hlavně aby byla mimo kontakt s lidmy, protože ti ji vysloveně lezou na nervy. Takže tuto paní už nikdy více. No doufám, že bude brzy propuštěna,protože má naprosto neprofesionální chování, narozdíl od sester, které byly velmi přijemné a profesionální.
Uživatel/ka Jana. Okomentoval/a 7. června 2012.
Neprihlásený užívateľ
Lékařka MUDr. Danica Tvrdíková se mi rozhodně nevěnovala trpělivě, ani ochotně. Při ošetření se bavila nejprve se sestrou o svém synovi, pak s další lékařkou, která přišla do ordinace na návštěvu probírala personální problémy z nemocnice. Při tom mi stihla udělat malý operační výkon, v lokální anestezii, hodný tak řezníka ne odborné lékařky. Při výkonu se chovala stylem - hlavně honem honem, šup bezhlavě pro skalpel. Ránu mám zatím ve fázi hojení, takže nedokážu přesně zhodnotit jak bude rána vypadat po zhojení. Ale vzhledem k tomu, že plastický steh rozhodně nepoužila, spíš tak námořnický, budu se pak nejspíš moct chlubit ošklivou jizvou.
Takže když to shrnu - MUDr. Danicu Tvrdíkovou už NIKDY RADĚJI NE! Nehodlám se jakkoliv finnačně podílet na prospěchu někoho, kdo se mnou zachází jako s kusem masa. Pokud ji práce nebaví, ať jde dělat něco jiného!

Pochval a okomentuj lékaře

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

  • Jak se ti zdravotnický pracovník věnuje?
  • Musíš u zdravotnického pracovníka čekat v čekárni? Nebo je možné se předem objednat na konkrétní čas?
  • Je zdravotnický pracovník aktivní a nabízi ti preventivní vyšetření, na které máš nárok?
  • Má zdravotnický pracovník přehled o tvých zdravotních problémech z minulosti? Zná zdravotnické nálezy od jiných lékařů?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Další lékaři z obce Kutná Hora 1

Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

18. srpna 2022
Pochová Věra
Anonym ani se neptejte.. Čti více...

Anonym

17. srpna 2022
Menšíková Marcela
Pavel Novák S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti jak po odborné tak lidské stránce. Čti více...

Pavel Novák

17. srpna 2022
Menšíková Marcela
Dana Janoušková Paní doktorka je velmi obětavá a profesionální, věnovala se v době covidu naší nemocné tetě na 100% a ochotně si našla čas i na komunikaci s rodinou. Čti více...

Dana Janoušková

17. srpna 2022
Menšíková Marcela
Martina MUDr. Marcela Menšíková je trpělivá pečlivá lékařka, vždy se postará o všechno, co je potřeba. Čti více...

Martina

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace