Lékař MUDr. Ladislav Tóth

Lékař MUDr. Ladislav Tóth pracuje v zdravotnickém zařízení v obci Praha 8.

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle lékaři, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

Člen České lékařské komory: MUDr. Ladislav Tóth

Evidenční číslo: 1115992149

Místo výkonu povolání: Praha 8

Odbornost: ortopedie

Licence:

  • ortopedie

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka Karel Průša. Okomentoval/a 20. července 2021.
Neprihlásený užívateľ
Byl jsem objednán na 9:40, po 2 hodinách ještě předemou byli asi 5 lidí, na nic jsem nečekal a odešl a jak vidím dle komentářů, udělal jsem dobře. Vyhledám pomoc jinde.
Uživatel/ka Rudolf. Okomentoval/a 29. června 2021.
Neprihlásený užívateľ
Ctu a nemohu se zbavit dojmu, ze vice nez zdravi potrebuji nekteri pacienti psychologa, ten je od toho, aby trpelive poslouchal a pripadne ze siroka komentoval...atd.. Mozna by stacilo se zamyslet pred vstupem do ordinace, jestli chci stoprocentni odborny nazor, nebo jestlu chci poslouchat ci vsechno by to mohli byt a nasledne pak travit cas zkousenim co to tedy vlastne mam za zdravotni problem. Je to stejne, jako kdyby cliovek prijel s autem k automechanikovi, ktery ma za sebou tisice uspesne opravenych motoru a aut a byt nastvany, kdyz mi po poslechu motoru stroze rekne, ze to je to a to, a ze to chce to a to. A to bez delsiho povidani, protoze jednoduse zna a vi. Jiste, lejar by mel byt i lidsky a trpelivy, ale pokud ma nazor, ze ho clovek obtezuje zbytecne, nebo se s nim dokonce hada, ze kamaradka rikala... no tak se nevivme. Reagovali bychom tak myslim kazdy, at uz jde o jakykoliv obor. Nemusite v tom se mnou souhlasit, ale radeji si vyberu strojeho a klidne i drsneho lekare, hlavne ze sve remeslo umi.
Uživatel/ka Jindřich Kočí. Okomentoval/a 24. května 2021.
Neprihlásený užívateľ
Skvělý doktor a člověk. Operoval mi bederní páteř před 24 lety a skvěle mi fungují záda i dnes. Je svérázný, ale velký odborník. Zachránil mi zdraví.
Doporučuji.

J.Kočí
Uživatel/ka pacientka. Okomentoval/a 15. prosince 2019.
Neprihlásený užívateľ
- Lékař MUDr. Ladislav Tóth se mi věnoval jak nejlíp to šlo, krcni páteř me celou opravil a mě tim prakticky zachranil, je to kapacita a ja si nemohu stěžovat. Velmi lidský a realistický přístup. Patří mu velké poděkování!
Uživatel/ka Novotná. Okomentoval/a 28. srpna 2019.
Neprihlásený užívateľ
Doktor ( dali se napsat ) p. Toth je arogantní člověk!!


Budu si osobně stěžovat !!!

On v ordinaci nemá co dělat.


Nedoporučují.
Uživatel/ka Denisa. Okomentoval/a 19. února 2019.
Neprihlásený užívateľ
Po přečtení komentářů musím jen souhlasit. Po 2 hodinovém čekání v čekárně vyšla sestra, která zavolala dalšího pacienta, zvedla jsem se s myšlenkou dát sestře kartičku pojištěnce, abych byla v pořadí, načež se mě sestra (dle mého názoru pod vlivem) zeptala: "Co potřebujete?". Raději jsem beze slova odevzdala potřebné dokumenty a šla se posadit. Po příchodu do ordinace jsme s dcerou slušně pozdravili a očekávali odpověd. Mudr. Tóth se neobtěžoval ani pozvednou hlavu. Jeho arogantní přístup nás opravdu zaskočil. Z počátku jsme nevěděli, zda je jeho jednání pouze špatný vtip, či nikoliv. Bohužel nejednalo. Začal klást dceři otázky na její bolesti zad, dcera vše zodpověděla, načež jí lékař odpověděl, aby si nevymýšlela. Zeptala jsem se, zda je něco vidět na snímcích z magnetické rezonance, ani se na snímky nepodíval a hned odpověděl, že nevidí nic jiného než běžného člověka. Po dalších otázkách dceru poprosil, aby se položila na břicho na lehátko. Dcera se zeptala, zda si má sundat boty. Mudr. Tóth arogantním tónem odpověděl: "Řekl jsem ti snad, aby jsis sundala boty? Ne. Až budu chtít, aby jsis je sundala, tak ti řeknu.". Po několika dalších otázkách lékař dospěl k závěru, že má dcera nesmyslný přístup k bolestem zad a nemá to v hlavě v pořádku. Lékaře Mudr. Tóta rozhodně NEDOPORUČUJI!
Uživatel/ka Nespokojený pacient. Okomentoval/a 18. listopadu 2018.
Neprihlásený užívateľ
Lékař MUDr. Ladislav Tóth- po nedávné návštěvě tohoto "lékaře" mohu konstatovat, že nic podobného jsem nezažil a doufám nezažiji. Arogantní, protivný, nevstřícný hulvát, který se vůbec nezajímal o problém se kterým jsem na doporučení přišel. Přestože nejsem z daleka jediný, který má podobné zkušenosti se bohužel obávám, že ke změně nedojde. NEDOPORUČUJI!!!
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 25. září 2018.
Neprihlásený užívateľ
MUDr. Ladislav Tóth - pokud bych nezažila jeho odporné, arogantní jednání asi bych těžko uvěřila. O pacienta nejeví zájem, vlastně kdyby tam přišel někdo jiný ani to nepozná, koukl na rtg a to bylo vše. Jen škoda, že jsem si nenahrála, když nám řekl (křičel), co by nám vysvětloval, když nejsme ani jedna chlap, tudíž nemáme koule něco pochopit. Udělal z nás totální blbce. Nehledě na to, že ani jeden dotaz nezodpověděl. Většího hrubiána jsem opravdu dlouho nepotkala. Ze setkání s tímto odporným člověkem se budu vzpamatovávat asi ještě pár dní. Za mě by pan doktor měl pacienta potkat maximálně na operačním sále. NEDOPORUČUJI!!!
Uživatel/ka kikiwhite. Okomentoval/a 17. dubna 2018.
Neprihlásený užívateľ
Mudr. Ladislav Tóth je s přehledem nehorší lékař, jakého jsem v životě potkala.
Co se týče chování a přístupu k pacientovi, je to souhrn všech nejhorších vlastností, které jen lékař může mít - nafoukanost, arogance,samolibost, přehlížení, neempatie, po pacientech (když si dovolí promluvit či se nedejbože drze na něco zeptat) řve "mlčte!!", neodpovídá na dotazy, prostě naprostá hrůza. Navíc se mi ani nepozdávalo samotné vyšetření dcery, hlavní problém, se kterým jsme přišli, zůstal nezodpovězen, nevyřešen.. jako perličku na dortu ještě přidávám, že když jsme si odbyli rutinní !dvouhodinové! čekání na objednaný termín, pan doktor nám před nosem vzal svého protekčního pacienta (sestra na nás vyštěkla ("to je pacient pana asistenta, počkejte si!!" - no my jsem asi pacienti nebyli:-))
Jak již někdo zde přede mnou napsal, rozdýchávala jsem návštevu u tohoto lékaře ještě několik dní, byl to nekutečný šok. Před tímto lékařem důrazně varuji! Něco neskutečného!

jen dodatek - o profesních kvalitách jsem neměla šanci toho až tolik zjitit (kromě nespokojenosti s vyšetřením dcery), i když být mezi 60. a 70. rokem "jen" Mudr. a asistent není zrovna vrchol úspěšnosti a kariéry a už vůbec to nenapovídá o tom, že by měl být jakousi špičkou v oboru (i když tím pochopitelně netvrdím, že lékař "jen" s titulem Mudr. nemůže být velmi dobrý lékař, pochopitelně může, ale u Mudr. Tótha si tím tedy opravdu jista nejsem, vzhledem k tomu, co při vyšetření předvedl)
Uživatel/ka Nikol. Okomentoval/a 29. ledna 2018.
Neprihlásený užívateľ
Lékaře doc. Mudr. Tótha musím jen a jen doporučit. Má nespočet zkušeností a xxxx operací, dcera je po operaci bederní páteře. Tomuto lékaři věřím a kdyby se měl s každým vykecávat jako kde jaký jiný lékař, tak by tam člověk čekal ještě další dny. Problém je nutné jasně popsat.Na jasnou otázku obdržíte odpověď.To že není moc sdílný, neznamená že není kapacita ve svém oboru. Naprosto ví co dělá.
To, že jsme v jeho péči, byl zázrak. Takže za mne doporučuji.
Uživatel/ka Udatná Marcela. Okomentoval/a 29. dubna 2017.
Neprihlásený užívateľ
Mudr. Toth má jistě svůj osobitý přístup k pacientům, ale je to nejlepší ortoped, za svůj život už nemusí vyšetřovat a zdlouhavě se dívat na pacienta, má zkušenosti, mě vyléčil i bez operace, klidový režim, ale řídíc se jeho doporučením se stal opravdu zázrak a stačilo tak málo. Navštívila jsem řadu lékařů, zaplatila tisíce a vždy mě to jen opíchali, na což pan doktor reagoval, že to jen umrtvují, ale že to neuškodí, a je pravda, že za týden se bolest vrátila v ještě horším stavu. Jiní lékaři mě pratahovali prohlíželi ze všech stran, pak jsem zaplatila ranec a nic. Pan Toth mi ihned popsal a přesně moje obtíže a doporučil léčbu. Je to ten nejlepší odborník více takových. Děkuji děkuj děkuji.
Uživatel/ka Rudolf kočka. Okomentoval/a 24. ledna 2017.
Neprihlásený užívateľ
Lékař MUDr. Ladislav Tóth je studování arogantní omezenec! Dávám na něj stížnosti..u ředitele
Uživatel/ka Nespokojený pacient. Okomentoval/a 10. října 2016.
Neprihlásený užívateľ
Že je pan doktor Ladislav Toth arogantní, nemá jednání ani zájem kloudně zjistit s čím pacient přichází, to už mám u tohoto lékaře za sebou. Doporučuji se mu raději vyhnout. Skoro mě mrzí, ačkoliv to nemám ve zvyku, že jsem si jeho zdravotní péči nenahrál skrytou kamerou. Takhle můžu akorát varovat jiné pacienty.
Uživatel/ka Andy. Okomentoval/a 1. června 2016.
Neprihlásený užívateľ
Tento pán je arogantní a nevychovaný. Absolutně se neumí chovat a jednat s pacientem. Vůbec mě nevyšetřil, Rtg snímek ho prý nezajímá a snímky z Magn.rezonance vůbec neviděl. Přečetl si pouze popis MR a znevážil práci všech lékařů u kterých jsem dosud byla - prý ničemu nerozumí. Má zkušenost byla otřesná, udělal ze mě úplného debila a celé odpoledne jsem jeho chování rozdýchávala. Rozhodně nedoporučuji!!!
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 23. února 2016.
Neprihlásený užívateľ
Tak po dnešním dni zírám, jaké exempláře u nás zdravotnictví zaměstnává.Objednaná jsem byla 2 měsíce předem, mezi 9:00 - 11:00 hod. S doporučením sestry jsem přišla spíše na 10:00 hod, abych nemusela déle čekat. Trpělivě jsem si odseděla dvouhodinové čekání, nakonec jsem byla přijata ve 12:20. Ačkoliv jsem sestru a pana doktora pozdravila, odvětila jen sestra, pan doktor se na mě ani nepodíval. Pominu to, že sestře vyprávěl o předešlým pacientovi/známým, kterého jsem míjela v jeho ordinaci,a který přišel chvíli před tím, než jsem šla do ordinace já. Můj ortoped mi napsal žádanku na konsiliární vyšetření, které proběhlo prapodivným způsobem. Lituji, že jsem nevyužila doktora v nemocnici na Homolce, který mi byl doporučen. Doteď nevím, co vše takové vyšetření obnáší. RTG jsem přinesla 6 měsíců starý, na ten se podíval až po vyzvání sestry a odvětil, že RTG není žádná pohádka, z které bychom měli něco vyčíst. Odcházela jsem s doporučením více se hýbat tj 4x týndě a změnit styl života. Jsem ve 21 týdnu těhotenství, chodím 2x týdně na jógu a doma se protahuji a pravidelně cvičím. Před těhu jsem pravidelně jezdila na kole, běhala a chodila cvičit. Tedy nemyslím, si že bych měla málo pohybu. Problémy s bolestmi krční páteře jsem měla vždy, ale postupem věku se to začalo stupňovat a dospělo to až do fáze, kdy nemohu v noci spát. Občas větší, občas menší. Sama jsem si pomohla vždy nahřátím bolavého místa.Odpovědi typu které tu čtu, jako že si lidé zaslouží takovýto přístup, s tím nesouhlasím. U pana doktora jsem byla poprvé a naposledy, už bych nikomu nedoporučovala!!! A že je ostrý, a že si to ti lidé zaslouží, i když je vidí jednou v životě, tak to je ubohý komentář! Nikde jinde jsem se za celý svůj život nesetkala s takovýmto přístupem. Pan doktor vidí mladého člověka, a hned si asi myslí, že si problémy vymýšlí.
Uživatel/ka Pavel Pavelka. Okomentoval/a 18. února 2016.
Neprihlásený užívateľ
Mám s tímto lékařem úplně jiné zkušenosti. Je velice arogantní, nepříjemný a dokonce mě nabídl udělat operaci, kterou již provedl. Několikrát změnil svůj vlastní názor na věc a proto NEDOPORUČUJI !!!
Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 18. února 2016.
Neprihlásený užívateľ
- Lékař MUDr. Ladislav Tóth se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší.
- Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně.
- Lékař má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech.
Uživatel/ka Lenka. Okomentoval/a 26. října 2015.
Neprihlásený užívateľ
Chcete vidět jak vypadá čítankový příklad PROFESNÍHO VYHOŘENÍ? OBJEDNEJTE SE DO AMBULANCE MUDR. LADISLAVA TÓTHA!
Vyčetl mi, že celé dny poslouchá stížnosti pacientů na bolesti zad a oboustranná komunikace je na bodu mrazu. Spíš to je z jeho strany monolog a do vulgarit nemá daleko.Doporučuji panu doktorovi odejít na zasloužený důchod anebo popřípadě styk s pacientem pouze jen na operačním sále, když už má anestézii.
Uživatel/ka M.. Okomentoval/a 8. září 2015.
Neprihlásený užívateľ
Lékař MUDr. Ladislav Toth je arogantní člověk,pro ktereho je pacient na posledním místě. Nic ho nezajímá co mu pacient říká a ještě říká že máte mlčet. Člověk se s ním baví slušně tak očekává to samé. Může to být kapacita jaká chce ale základy slušného chování má na bodu mrazu. Po 4 hodinách čekání slušný....
Uživatel/ka Tony. Okomentoval/a 8. září 2015.
Neprihlásený užívateľ
- Lékař MUDr. Ladislav Tóth
Je arogantní ,nevyslechne pacienta a čekali jsme v ordinaci 3 hodiny.
Uživatel/ka Helena. Okomentoval/a 6. března 2015.
Neprihlásený užívateľ
Mudr. Tóth mi zachránil dceru a vždy se choval velmi příjemně a po zdravotní stránce naprosto nejlepší lékař. Doporučuji:-). Pokud je na někoho ostřejší, asi si to opravdu zaslouží. A že se na něj čeká dlouho? Za jeho přístup a výkon, klidně dvakrát tak dlouho.
Uživatel/ka Jiří S.. Okomentoval/a 10. října 2014.
Neprihlásený užívateľ
Je to borec, vděčím mu za normální život! A že je k pacientům ostrý? Asi si to zaslouží. js
Uživatel/ka Milan Navrátil. Okomentoval/a 22. listopadu 2013.
Neprihlásený užívateľ
MUDr. Ladislav Tóth se chová k pacientům arogantně, uráží je a používá sprostá slova, myslí si že je nad svými pacienty nadřazený a tak se i chová, čekal jsem 2 měsíce a skoro 3 hodiny v čekárně aby mi sdělil že pořádně neví co mi je, na žádné vyšetření mě neposlal, prostě odbýt a další pacient. Rozhodně nedoporučuji!

Pochval a okomentuj lékaře

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

  • Jak se ti zdravotnický pracovník věnuje?
  • Musíš u zdravotnického pracovníka čekat v čekárni? Nebo je možné se předem objednat na konkrétní čas?
  • Je zdravotnický pracovník aktivní a nabízi ti preventivní vyšetření, na které máš nárok?
  • Má zdravotnický pracovník přehled o tvých zdravotních problémech z minulosti? Zná zdravotnické nálezy od jiných lékařů?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Další lékaři z obce Praha 8

Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

24. září 2021
Horská Eva
Anonym - Lékař MUDr. Eva Horská se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší. - Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně. - Lékař má velice dobrý přehled o mých... Čti více...

Anonym

24. září 2021
Preslová Blanka Mgr.
Luboš Podmajerský Paní Mgr.Preslová Blanka je velmi příjemná lékárnice,vždy ochotná poradit.Už jenom její přístup a úsměv léčí.Děkuji. Čti více...

Luboš Podmajerský

24. září 2021
Vyšatová Michaela
Anonym - Lékař MUDr. Michaela Vyšatová se mi trpělivě věnuje a vždy mě vyslyší. - Je možné sa objednat na konkrétní den a hodinu, není třeba dlouho čekat v čekárně. - Lékař má velice dobrý přehled o mých... Čti více...

Anonym

24. září 2021
Hruška Josef
Ilona Bláhová Tímto bych chtěla poděkovat mudr. Hruskovi, za úžasný přístup k pacientovi, vše mi vysvětlil a já mu duverovala. Pro mě jeden z nejlepších lékařů. Ještě jednou děkuji za Vaše jednání. Čti více...

Ilona Bláhová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace