Léčebna pro dlouhodobě nemocné (LDN)

Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce, Nemocniční 287, 79368 Dvorce

Léčebna pro dlouhodobě nemocné (LDN) Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce (IČO: 00844641), Nemocniční 287, 79368 Dvorce - zdravotnické zařízení s oddělením ošetřovat.péče s typem lůžka. Zřizovatelem je Kraj.

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle zdravotnickém zařízení, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

Doplňující údaje:

 • Má mezinárodní akreditaci.
 • Bezbariérový přístup.

Kontaktní údaje:

Adresa zdravotnického zařízení:
Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce
Nemocniční 287
79368 Dvorce

IČO: 00844641

Telefon: +420554690741, +420554690742

Fax: +420554610164

Email: dvorce.szzkrnovZavinaacctiscali.cz

Web: www.szzkrnov.cz

Jméno: MUDr. Kubíček František

Ordinační hodiny:

Pondělí:13:00 - 16:30
Úterý:13:00 - 16:30
Středa:13:00 - 16:30
Čtvrtek:13:00 - 16:30
Pátek:13:00 - 16:30
Sobota:09:30 - 11:00 13:00 - 16:30

Zdravotnická oddělení

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 20. září 2018.
Nepřihlášen uživatel
- Personál v zdravotníckem zařízení "Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce" je vstřícný a pozorný.
- Zařízení je čisté, uklizené.
- Čekárna je útulná, nachází se v ní voda na pití, časopisy na čtení.
- Je možné dopředu se objednat a nečekat v čekárně.
Uživatel/ka Čecháková. Okomentoval/a 17. srpna 2017.
Nepřihlášen uživatel
Zvláštní je že paní Muroňová tam již nepracuje....a že se tam opravdu kradlo, policie kontaktovala pár lidí. Dodnes tam mají chaos ve stížnostech a dokládám email abyste viděli jak moc tam byli ochotní.

Vaše připomínky k péči o Vaši maminku předávám k zajištění kompetentním osobám OOP Dvorce cestou náměstkyně pro ošetřovatelskou péči. Konkrétní údaje stran zdravotního stavu případně prošetření stížnosti lze- vzhledem k ochraně osobních údajů-zahájit v případě písemného souhlasu Vaší maminky. Nicméně se domnívám, že Vaše připomínky se týkají zejména přístupu a komunikaci s paní Koplíkovou a to nápravu sjednám.


MUDr. Ivan Pavlák
náměstek pro léčebnou péči
a ombudsman nemocnice

SZZ Krnov, p.o.
I.P.Pavlova 9
Krnov 794 01
tel.: 554690144
pavlak.ivan@szzkrnov.cz

From: Andrea Čecháková [mailto:argondie@centrum.cz]
Sent: Monday, July 11, 2016 10:15 AM
To: MUDr. Pavlák Ivan
Subject: RE: Re: Dobrý den,

Dana Koplíková, je trvale vystresovaná, o víkendu se dá do klidu a v týdnu pláče do mobilu, je to normální? Neměla ani ponožky, nikdo ji nevybalil tašku, sama si neřekne, bojí se. Sestra nepříjemná i na partnera při návštěvě. Máme pro ní novou LDN, čekala jsem na zprávu od lékaře. Maminka má napsáno trvalá inkontinence ale o plenách se nezmínila, v Mor. Berouně je měla potom cévku. Není problémová ale když jí někdo tvrdě řekně za 55 dní mažete domů a teď máte dlouhé nehty ostříhejte si je tak se nedivte že jsem na pí Muroňovou a celý kolektiv naštvaná. Možnost objednání holiče, pedikůra, jak si to má ostříhat?? V Berouně de nně kousek chodila, u vás jednou a konec, je slabá. Hlavně je vystrašená takže bych Vás chtěla poprosit jí se na nic už neptat a ptát se sester a sociální pracovnice. Měla jsem hovor se zástupem za vrchní sestru asi 2 týdny před a shodly jsme se že na přístupu trochu zapracují, sama jsem byla v pečovatelském domově Pohoda, vím že to není lehká práce ale úsměv nikoho nezabije. Hodně dodá. U vás není ani jedno ani úsměv ani snaha, pouze paní na pokladně pohodová.

Tady to máte, pan ředitel v té době kandidoval a nebyla jsem jediná, jenom z Olomouce šly 3 stížnosti to asi nebude náhoda, že? Také změnily stránky, plno nových kontaků...a fotky mám pořád, klidně vám je mohu poslat i nahrávku hovoru pana doktora s mojí maminkou. Arogantnost a dojem že mluví s někým kdo jeho slova za hodinu zapomene dámy. Ať se vám daří, já bych tam nešla ani za nic. Zřejmě roztleskávačky pro tento ústav, tak šup a dělat dobrou reklamu.
Uživatel/ka Tesařová. Okomentoval/a 25. listopadu 2016.
Nepřihlášen uživatel
Ráda bych se připojila k paní Konvalinkové. Původně jsem do Dvorců vůbec nechtěla jít, ale jsem ráda že jsem šla. Vůbec jsem nechodila a odcházýela jsem po svých a opravdu jsem plakala. Sestřičky jsou moc hodné, ochotné, jídlo na talíři krásně upravené. nová místnost na cvičení, v šichni úsměv na tváři.Všem mockrát děkuji a velmi ráda se zde zase vráttím.
Uživatel/ka Petra Konvalinková. Okomentoval/a 24. listopadu 2016.
Nepřihlášen uživatel
Nesmírně si vážím těžké a náročné práce celého zdravotnického kolektivu tohoto zdravotnického zařízení - vzorně pečovali o moji nevyléčitelně nemocnou maminku a také vrátili zpátky do života mého strýce po cévní mozkové příhodě - personál byl vždy vstřícný, lidský a naprosto profesionální. Areál je po nedávné rekonstrukci, pokoje s polohovatelnými lůžky, rehabilitační místnost s mnoha pomůckami sloužícími ke zlepšení pohyblivosti a sebeobsluhy, rehabilitační sestříčka paní Muroňová se věnovala nemocným velmi obětavě a pravidelně (2x denně). Opravdu jsem byla nadmíru spokojena a ještě jednou moc a moc děkuji.

P.S. Vždy se najdou lidé (jako např. Drzá baba Andrea Čecháková), kteří si svoje mindráky hojí na nejzdranitelnější skupině zaměstnanců a kteří jsou zatím za své očerňující bláboly naprosto nepostižitelní ...
Uživatel/ka Drzá baba. Okomentoval/a 30. října 2016.
Nepřihlášen uživatel
Po převozu mé maminky se prokázalo že se v tomto léčebném zařízení nejenom neeticky zachází s pacienty a pí Muroňová tomu vesele šéfuje dál ale docházelo tam i k nesrovnalostem v důchodech, pár předvolaní na policii. Jak to, že ta paní tam pořád je?? Stížnost jsem podala dál, přímo na ČLK a doufám že zažije někdo předčasný důchod jako malovaný a pozná jak chutná důstojné stáří.
Uživatel/ka Andrea Čecháková. Okomentoval/a 8. července 2016.
Nepřihlášen uživatel
Léčebna Dvorce se specializuje na pacienty po mrtvici a a úrazy páteře míchy. Personál nevstřícný, dovolím si říct že přímo nekompetentní plnit to co uvádí na svých webových stránkách. Jak si může paní ve stavu RS a lehkou mrtvicí ostříhat nehty? Sestry na ni řvou, viz. dnešní telefonát. Sociální pracovnice paní Muroňová tam se zdržím komentáře ale po druhém incidentu je to dobrý námět na reportáž. V díře na konci světa se člověk pomoci nedořve a asi opravdu zaberou pouze media, zlatý Mor. Beroun.
Uživatel/ka Anna Čestná. Okomentoval/a 29. června 2016.
Nepřihlášen uživatel
LDN - sociální pracovnice nemá ani páru o tom který zákon je aktuální a co LDN může a co nesmí. Jídlo shnilé, po přesunu z jiné LDN věci z tašek nepřemístněné - léžící pacient si to sám asi neudělá. Nechodí se nerehabilituje, důvod? Ona to neujde. Psychonátlak, stačí říct no musíte potom domů, pro člověka co je totálně bez síly a nezvládá nic je i tohle málo deprimující. Případ pro media, silně mi to připomína Přerov.
Uživatel/ka Pavel Schreier Štemplovec 17. Okomentoval/a 29. května 2016.
Nepřihlášen uživatel
- Personál v zdravotníckem zařízení "Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce" je vstřícný a pozorný,chtěl bych poděkovát za poskytnutou péči.A nezjištnou profesionální práci veškerého personálu tohoto zářizéni.
- Zařízení je čisté, uklizené.
Uživatel/ka Rudolf Bauer. Okomentoval/a 3. července 2013.
Nepřihlášen uživatel
- Personál v zdravotníckem zařízení "Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce" je vstřícný a pozorný.
- Zařízení je čisté, uklizené.

Pochval a okomentuj zdravotnické zařízení

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

 • Jak se chová personál?
 • Je zařízení čisté, upravené?
 • Má zdravotnické zařízení národní nebo mezinárodní akreditaci?
 • Jak se zařízení prezentuje? Má svou vlastní internetovou stránku?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Příbuzná zdravotnická zařízení:

 1. Nemocnice Nemocnice, SZZ Krnov, p.o., I. P. Pavlova 9, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 2. Nemocnice Nemocnice, SZZ Krnov, p.o. - domácí péče, Nám. Hrdinů 5, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 3. Nemocnice Nemocnice, p.o. SZZ - prac. M. Albrechtice, Nemocniční 1, 79395 Město Albrechtice (IČO: 00844641)
 4. Léčebna pro dlouhodobě nemocné (LDN) Léčebna pro dlouhodobě nemocné M.Albrech., Nemocniční 1, 79395 Město Albrechtice (IČO: 00844641)
 5. Léčebna tuberkul.a respir.nemocí (TRN) Léčebna TRN Ježník, SZZ Krnov, p.o., Ježník 25, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 6. Ústavní lékárna Ústavní lékárna, SZZ Krnov p.o., I. P. Pavlova 9, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 7. Nemocnice Nemocnice, p.o. - ambulance TRN, Dukelská 456, 79001 Jeseník (IČO: 00844641)

Blízká zdravotnická zařízení:

 1. Samost.ordinace prakt.lék.pro dospělé Praktický lékař pro dospělé, Olomoucká 37, 79368 Dvorce (IČO: 73929662)
 2. Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost Mediclinic a.s., PL pro děti a dorost, Olomoucká 37, 79368 Dvorce (IČO: 27918335)
 3. Doprava raněných, nemocných a rodiček Dopravní zdravotní služba, Komenského 329, 79368 Dvorce (IČO: 45235040)
Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

14. února 2019
Oční klinika Horní Počernice, s.r.o.
Cecílie S. Moje operace dopadla opravdu dobře. Nechávala jsem si odstranit krátkozrakost, kterou jsem opravdu měla už velmi pokročilou, proto jsem už neváhala ani nad operací a rovnou si zavolala a objednala... Čti více...

Cecílie S.

13. února 2019
Rehabilitace
Pavel zařízení je hrozné a velmi těsné Neodborné Přístup neadekvátní Nedoporučuji Čti více...

Pavel

13. ledna 2019
Urologická ambulance
Marie Kadlečková Byla jsem objednána na určitou hodinu, čekárna byla plná, na řadu jsem se nedostala ani po hodině čekání. Objednáívání nefunguje. Čti více...

Marie Kadlečková

11. ledna 2019
Oční klinika Horní Počernice, s.r.o.
Líza Když jsem šla na sál, tak jsem cítila úplně žalůdek v krku, ale když jsem už byla tam, tak to bylo dobrý. Pak mi posvítili do očí tím zeleným světlem, pak mi dr. Něco pošolíchal v oku a bylo po... Čti více...

Líza

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace