Léčebna pro dlouhodobě nemocné (LDN)

Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce, Nemocniční 287, 79368 Dvorce

Léčebna pro dlouhodobě nemocné (LDN) Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce (IČO: 00844641), Nemocniční 287, 79368 Dvorce - zdravotnické zařízení s oddělením ošetřovat.péče s typem lůžka. Zřizovatelem je Kraj.

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle zdravotnickém zařízení, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, vybavenost zařízení, doplnkové služby...

Doplňující údaje:

 • Má mezinárodní akreditaci.
 • Bezbariérový přístup.

Kontaktní údaje:

Adresa zdravotnického zařízení:
Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce
Nemocniční 287
79368 Dvorce

IČO: 00844641

Telefon: +420554690741, +420554690742

Fax: +420554610164

Email: dvorce.szzkrnovZavinaacctiscali.cz

Web: www.szzkrnov.cz

Jméno: MUDr. Kubíček František

Ordinační hodiny:

Pondělí:13:00 - 16:30
Úterý:13:00 - 16:30
Středa:13:00 - 16:30
Čtvrtek:13:00 - 16:30
Pátek:13:00 - 16:30
Sobota:09:30 - 11:00 13:00 - 16:30

Zdravotnická oddělení

Komentáře návštěvníků

Uživatel/ka Anonym. Okomentoval/a 20. září 2018.
Nepřihlášen uživatel
- Personál v zdravotníckem zařízení "Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce" je vstřícný a pozorný.
- Zařízení je čisté, uklizené.
- Čekárna je útulná, nachází se v ní voda na pití, časopisy na čtení.
- Je možné dopředu se objednat a nečekat v čekárně.
Uživatel/ka Čecháková. Okomentoval/a 17. srpna 2017.
Nepřihlášen uživatel
Zvláštní je že paní Muroňová tam již nepracuje....a že se tam opravdu kradlo, policie kontaktovala pár lidí. Dodnes tam mají chaos ve stížnostech a dokládám email abyste viděli jak moc tam byli ochotní.

Vaše připomínky k péči o Vaši maminku předávám k zajištění kompetentním osobám OOP Dvorce cestou náměstkyně pro ošetřovatelskou péči. Konkrétní údaje stran zdravotního stavu případně prošetření stížnosti lze- vzhledem k ochraně osobních údajů-zahájit v případě písemného souhlasu Vaší maminky. Nicméně se domnívám, že Vaše připomínky se týkají zejména přístupu a komunikaci s paní Koplíkovou a to nápravu sjednám.


MUDr. Ivan Pavlák
náměstek pro léčebnou péči
a ombudsman nemocnice

SZZ Krnov, p.o.
I.P.Pavlova 9
Krnov 794 01
tel.: 554690144
pavlak.ivan@szzkrnov.cz

From: Andrea Čecháková [mailto:argondie@centrum.cz]
Sent: Monday, July 11, 2016 10:15 AM
To: MUDr. Pavlák Ivan
Subject: RE: Re: Dobrý den,

Dana Koplíková, je trvale vystresovaná, o víkendu se dá do klidu a v týdnu pláče do mobilu, je to normální? Neměla ani ponožky, nikdo ji nevybalil tašku, sama si neřekne, bojí se. Sestra nepříjemná i na partnera při návštěvě. Máme pro ní novou LDN, čekala jsem na zprávu od lékaře. Maminka má napsáno trvalá inkontinence ale o plenách se nezmínila, v Mor. Berouně je měla potom cévku. Není problémová ale když jí někdo tvrdě řekně za 55 dní mažete domů a teď máte dlouhé nehty ostříhejte si je tak se nedivte že jsem na pí Muroňovou a celý kolektiv naštvaná. Možnost objednání holiče, pedikůra, jak si to má ostříhat?? V Berouně de nně kousek chodila, u vás jednou a konec, je slabá. Hlavně je vystrašená takže bych Vás chtěla poprosit jí se na nic už neptat a ptát se sester a sociální pracovnice. Měla jsem hovor se zástupem za vrchní sestru asi 2 týdny před a shodly jsme se že na přístupu trochu zapracují, sama jsem byla v pečovatelském domově Pohoda, vím že to není lehká práce ale úsměv nikoho nezabije. Hodně dodá. U vás není ani jedno ani úsměv ani snaha, pouze paní na pokladně pohodová.

Tady to máte, pan ředitel v té době kandidoval a nebyla jsem jediná, jenom z Olomouce šly 3 stížnosti to asi nebude náhoda, že? Také změnily stránky, plno nových kontaků...a fotky mám pořád, klidně vám je mohu poslat i nahrávku hovoru pana doktora s mojí maminkou. Arogantnost a dojem že mluví s někým kdo jeho slova za hodinu zapomene dámy. Ať se vám daří, já bych tam nešla ani za nic. Zřejmě roztleskávačky pro tento ústav, tak šup a dělat dobrou reklamu.
Uživatel/ka Tesařová. Okomentoval/a 25. listopadu 2016.
Nepřihlášen uživatel
Ráda bych se připojila k paní Konvalinkové. Původně jsem do Dvorců vůbec nechtěla jít, ale jsem ráda že jsem šla. Vůbec jsem nechodila a odcházýela jsem po svých a opravdu jsem plakala. Sestřičky jsou moc hodné, ochotné, jídlo na talíři krásně upravené. nová místnost na cvičení, v šichni úsměv na tváři.Všem mockrát děkuji a velmi ráda se zde zase vráttím.
Uživatel/ka Petra Konvalinková. Okomentoval/a 24. listopadu 2016.
Nepřihlášen uživatel
Nesmírně si vážím těžké a náročné práce celého zdravotnického kolektivu tohoto zdravotnického zařízení - vzorně pečovali o moji nevyléčitelně nemocnou maminku a také vrátili zpátky do života mého strýce po cévní mozkové příhodě - personál byl vždy vstřícný, lidský a naprosto profesionální. Areál je po nedávné rekonstrukci, pokoje s polohovatelnými lůžky, rehabilitační místnost s mnoha pomůckami sloužícími ke zlepšení pohyblivosti a sebeobsluhy, rehabilitační sestříčka paní Muroňová se věnovala nemocným velmi obětavě a pravidelně (2x denně). Opravdu jsem byla nadmíru spokojena a ještě jednou moc a moc děkuji.

P.S. Vždy se najdou lidé (jako např. Drzá baba Andrea Čecháková), kteří si svoje mindráky hojí na nejzdranitelnější skupině zaměstnanců a kteří jsou zatím za své očerňující bláboly naprosto nepostižitelní ...
Uživatel/ka Drzá baba. Okomentoval/a 30. října 2016.
Nepřihlášen uživatel
Po převozu mé maminky se prokázalo že se v tomto léčebném zařízení nejenom neeticky zachází s pacienty a pí Muroňová tomu vesele šéfuje dál ale docházelo tam i k nesrovnalostem v důchodech, pár předvolaní na policii. Jak to, že ta paní tam pořád je?? Stížnost jsem podala dál, přímo na ČLK a doufám že zažije někdo předčasný důchod jako malovaný a pozná jak chutná důstojné stáří.
Uživatel/ka Andrea Čecháková. Okomentoval/a 8. července 2016.
Nepřihlášen uživatel
Léčebna Dvorce se specializuje na pacienty po mrtvici a a úrazy páteře míchy. Personál nevstřícný, dovolím si říct že přímo nekompetentní plnit to co uvádí na svých webových stránkách. Jak si může paní ve stavu RS a lehkou mrtvicí ostříhat nehty? Sestry na ni řvou, viz. dnešní telefonát. Sociální pracovnice paní Muroňová tam se zdržím komentáře ale po druhém incidentu je to dobrý námět na reportáž. V díře na konci světa se člověk pomoci nedořve a asi opravdu zaberou pouze media, zlatý Mor. Beroun.
Uživatel/ka Anna Čestná. Okomentoval/a 29. června 2016.
Nepřihlášen uživatel
LDN - sociální pracovnice nemá ani páru o tom který zákon je aktuální a co LDN může a co nesmí. Jídlo shnilé, po přesunu z jiné LDN věci z tašek nepřemístněné - léžící pacient si to sám asi neudělá. Nechodí se nerehabilituje, důvod? Ona to neujde. Psychonátlak, stačí říct no musíte potom domů, pro člověka co je totálně bez síly a nezvládá nic je i tohle málo deprimující. Případ pro media, silně mi to připomína Přerov.
Uživatel/ka Pavel Schreier Štemplovec 17. Okomentoval/a 29. května 2016.
Nepřihlášen uživatel
- Personál v zdravotníckem zařízení "Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce" je vstřícný a pozorný,chtěl bych poděkovát za poskytnutou péči.A nezjištnou profesionální práci veškerého personálu tohoto zářizéni.
- Zařízení je čisté, uklizené.
Uživatel/ka Rudolf Bauer. Okomentoval/a 3. července 2013.
Nepřihlášen uživatel
- Personál v zdravotníckem zařízení "Léčebna pro dlouhodobě nemocné, pr. Dvorce" je vstřícný a pozorný.
- Zařízení je čisté, uklizené.

Pochval a okomentuj zdravotnické zařízení

U komentáře se můžeš zaměřit na tyto body:

 • Jak se chová personál?
 • Je zařízení čisté, upravené?
 • Má zdravotnické zařízení národní nebo mezinárodní akreditaci?
 • Jak se zařízení prezentuje? Má svou vlastní internetovou stránku?Tvá pochvala/Tvůj komentář:= 2 + pět

Příbuzná zdravotnická zařízení:

 1. Nemocnice Nemocnice, SZZ Krnov, p.o., I. P. Pavlova 9, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 2. Nemocnice Nemocnice, SZZ Krnov, p.o. - domácí péče, Nám. Hrdinů 5, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 3. Nemocnice Nemocnice, p.o. SZZ - prac. M. Albrechtice, Nemocniční 1, 79395 Město Albrechtice (IČO: 00844641)
 4. Léčebna pro dlouhodobě nemocné (LDN) Léčebna pro dlouhodobě nemocné M.Albrech., Nemocniční 1, 79395 Město Albrechtice (IČO: 00844641)
 5. Léčebna tuberkul.a respir.nemocí (TRN) Léčebna TRN Ježník, SZZ Krnov, p.o., Ježník 25, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 6. Ústavní lékárna Ústavní lékárna, SZZ Krnov p.o., I. P. Pavlova 9, 79401 Krnov (IČO: 00844641)
 7. Nemocnice Nemocnice, p.o. - ambulance TRN, Dukelská 456, 79001 Jeseník (IČO: 00844641)

Blízká zdravotnická zařízení:

 1. Samost.ordinace prakt.lék.pro dospělé Praktický lékař pro dospělé, Olomoucká 37, 79368 Dvorce (IČO: 73929662)
 2. Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost Mediclinic a.s., PL pro děti a dorost, Olomoucká 37, 79368 Dvorce (IČO: 27918335)
 3. Doprava raněných, nemocných a rodiček Dopravní zdravotní služba, Komenského 329, 79368 Dvorce (IČO: 45235040)
Dotazy od pacientů
Rychlé hledání zařízení
Zadej obec, název, specializaci zdravotnického zařízení:
Rychlé hledání lékaře
Zadej jméno, obec, specializaci zdravotnického pracovníka:
Aktuální komentáře

13. května 2019
Renesance Sana s.r.o, rehabilitace
Jana - Personál v zdravotníckem zařízení "Renesance Sana s.r.o, rehabilitace" je vstřícný a pozorný. - Zařízení je čisté, uklizené. - Čekárna je útulná, nachází se v ní voda na pití, časopisy na... Čti více...

Jana

27. dubna 2019
Ordinace urologie
Alexej Mruzek - Mudr. Franěk a jeho sestra jsou profesionálové. Ordinace i čekárna jsou uklizené, v čekárně jsou k dispozici časopisy. Lze se předem objednat. V ordinaci dostávám i léky a nemusím chodit do lékárny. Čti více...

Alexej Mruzek

17. dubna 2019
Oční klinika Horní Počernice, s.r.o.
Houbová U mě operace dopadla opravdu na 1. Nepotřebuju už vůbec žádný dioptrie, takže cíl byl splněn. Lékaři, sestry super. Nemůžu si na nic ohledně kliniky a zákroku stěžovat.  Čti více...

Houbová

11. dubna 2019
Oční klinika Horní Počernice, s.r.o.
Bobas Opravdu je tady můžu doporučit, léta mě trápila očka a konečně mám klid. Není s čím otálet a čím dřív se na takovou operaci někdo odhodlá, tím líp. Není nač ztrácet čas. Čti více...

Bobas

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace